MUhuSI Hotell

Rahu ja vaikus müstilisel Muhu saarel kus asub MUhuSI väike hotell – ainulaadne loodus ja arhailine küla – Igaküla. Kui te otsite mitte turistipaiku, aga autentset puhkuseelamust, siis olete õiges kohas. Muhusi on värskete loominguliste mõtete ja slow-life elufilosoofia kokteil. Tule üksi või paarina!

Põgenege Muhu saare rahulikku oaasi - MUhuSI hotell ootab teid

Õige aeg on plaanida on suvist puhkust Eestis, sest kus mujal on nii lummav loodus ja mönusad inimesed kui Muhu saarel. Me ei pahanda kui te pärast Muhumaad otsa tagasi mandrile ei pööra aga edasi Saaremaale, Muhu suurele vennale ka külla lähete. Kas ihkad suvel rahulikku puhkust keset looduse ilu? Siis ärge vaadake kaugemale Muhu saarest, mis on üks õige lummav sihtkoht Eestis, kuna alustame oma hooaega juuni keskpaigast.

MUhuSI Hotell - rahu ja mugavus Muhu Saarel

Sellel idüllilisel Muhu saarel asub võluv väike MUhuSI hotell, mis pakub täiuslikku puhkust neile, kes otsivad rahu ja lõõgastust. Maalilises Igaküla külas asuvast Muhusi hotellist avanevad suurepärased vaated ümbritsevatele alvaritele ja lähedal asuvale kalurikülale Koguvale. Oma hubase ja kutsuva atmosfääriga pakub Muhusi perehotell sooja ja isikupärast kogemust, tagades, et külalised tunnevad end viibimise ajal koduselt. Broneerige oma puhkus mida varem, seda parem.

Miks puhata MUhuSI Hotellis?

Te saate majutuse koos teetseremoonia, ürtidega kümblustünni, rattasõidud, värske kohaliku kala ja jalutuskäigu üle vee salapärasele Kõinastu saarele. Külalistele soovitame broneerida oma puhkus juuni keskpaigast septembrini. Nende kuude jooksul saab kogeda saarel ideaalset segu meeldivast ilmast ja noorendavast loodusest. Ükskõik, kas soovite avastada maalilisi maapiirkondi, lubada endale vabaõhutegevusi või lihtsalt lõõgastuda rahulikel randadel, pakub suvehooaeg hulgaliselt võimalusi maagiliste mälestuste loomiseks.

HUhuSI kohandatud paketid parema elamuse jaoks

Muhu saare kogemuse täiustamiseks kureerib MUhuSi hotell erinevaid külalistele kohandatud pakette. Need paketid sisaldavad spaa- ja heaoluprotseduure, väliekskursioone ja rahulikke rattasõite ümber saare. Lisaks pakub meie MuhuSi hotell mõnusat kulinaarset kogemust, pakkudes kohalikku toorainest ja suussulavaid traditsioonilisi roogasid serveerituna kasvõi loopealsele kaetud lauale koos päikeseloojanguga.

Veski Image by Makalu from Pixabay
Kajakk. MUhuSI Hotell - rahu ja mugavus Muhu Saarel
Muhu Island getaway: Muhusi Hotel located in the picturesque village of Igaküla
Muhusi Hotel located in the picturesque village of Igaküla
Muhusi Hotel located in the picturesque village of Igaküla
Muhusi Hotel located in the picturesque village of Igaküla

Mida meie külalised ütlevad

Meile on oluline, et külalised tunneks end Muhusis hästi. Loe, mida nad ütlevad.

4.5/5

"Muhusi on nagu eksootiline vili, mis avaneb ainult siis, kui sa tead, kuidas seda avada."

Muhusi Hotel located in the picturesque village of Igaküla
Erkki, Haani Creative Hut haani.ee
4.5/5

"Suurepärane vegan-hommikusöök soovi korral kohalike ürtide ja toorainega. Öises vaikuses ilus tähtede all öö nautimine, ilma valgusreostuseta, kuumavee kümblustünnis. Väga võluv pererahvas, kes pani tundma meid väga teretulnuna. Peremees andis meile vihjeid suurepärase salarestorani kohta saarel. Me võisime võtta jalgrattad ja kanuud päevasteks väljasõitudeks, kuid me valisime SUP-lauad, mida me rentisime lähedal. Madalas vees kahlates ilusale saarele, nagu peremees soovitas, oli tõeline elamus ja suurepärane idee. Muhu on armas saar! Soovitan Muhusit paaridele!"

Johan van Dyck
4.5/5

"Mina ja mu naine olime Muhu looduses nii sügaval sees, et unustasime 3 päevaks isegi telefoni laadida. Võtsime tasuta jalgrattad ja tegime ringi ümber saare. Pole aastaid olnud sellist ühendust oma naise ja loodusega. See oli meie kolmas kord Eestis ja kindlasti mitte viimane Muhus."

couple, sundown, field-6705694.jpg
Patrick Hase
4.5/5

"Muhusi on imeline oaas looduse embuses. Me nautisime rahu ja lihtsalt ümbruskonnas hängimist. Ja teetseremoonia meie perenaise juures tõi naeratuse meie näole."

Bella Skalkina