Mida pakume MUhuSIs

Mida pakume? Mida teha MUhuSIs? Avastage saare maalilist ilu ja külastage erinevaid vaatamisväärsusi ja hankige erinevaid elamusi mis teid Muhu saarel ootavad. Kuulsasse Koguva muuseumikülasse ja kalasadamasse on vaid 2 km MUhuSI kodumajutusest.

Breakfast service: Things to Do in Muhusi

Hommikusöök

Meil on hea meel serveerida teile hommikusööki, taimetoidu võimalus on olemas (vegan, laktoosi ja gluteenivaba) Kodune jogurt, müsli, kaerahelbepuder, munad, leib, juust ja hummus jne. on see, mida me teeme niikuinii. Palun andke meile teada oma hommikusöögi soovid eelmisel õhtul.

Romantic dinner: Things to Do in Muhusi

Romantiline õhtusöök

Õhtusööki serveeritakse tavaliselt privaatselt loopealsel kadakate vahel või teie tuppa privaatseks nautimiseks. Mahe kasvatatud aiasaadused jõuavad lauale värskelt meie enda aiast.

Taimetoitlastele on võimalus serveerida imelist kergemat või toekamat salatit. Teie soovil saame pakkuda värsket kalapüüki. Palun broneerige oma õhtusöök eelnevalt meie juures.

Orientation trail: Things to Do in Muhusi

Orienteerumisrada

Orienteerumisrada on põnev viis ümbruskonna tundmaõppimiseks ja looduses liikumiseks. Orienteerumisrada on põnev viis ümbruskonna tundmaõppimiseks ja looduses liikumiseks. Lõpus ootab teid preemia.
See on 10 euri lisatasu eest.

Kayaks: Things to Do in Muhusi

Kajakid

Saate rentida meilt kajakid, et uurida Muhu saare ranniku maastikke. Kuula tuule, vee ja merelindude hääli. Palun küsige eelnevalt seda.

Hiking trail: Things to Do in Muhusi

Matkarada

Muhusist algab 3 km pikkune matkarada, mis juhatab teid kõige maalilisematesse kohtadesse. Vajalikud on mugavad kinnised

jalanõud
Coaching: Things to Do in Muhusi

Juhendamine

Mõnikord ei piisa lihtsalt väljasõidust, et saada selge pilt, kus sa elus oled ja kuidas edasi minna. Sa võid vajada oma suhetes kuuldav ja nähtav olemise tunnet. Meil on kogemus, et hoida ruumi paaridele ja üksi ennast otsijatele, et leida taas endas ja/või oma suhtes kergus ja selgus.

Discover the Sun Room: Private Entrance, Kitchenette, and Stunning Views
Muhu Island getaway: Muhusi Hotel located in the picturesque village of Igaküla
Discover the Sun Room: Private Entrance, Kitchenette, and Stunning Views
couple, sundown, field-6705694.jpg

Lähikülastused

Jagame hea meelega oma kontakte teiega ja aitame teil broneerida teile meelepärase väljasõidu.

https://www.facebook.com/MuhuAerusurf

Ratsutamine

Pakume Sulle ratsasõite ja vankrisõite eesti kohalike tõuhobustega Muhu saare vaheldusrikkas looduses. Pakume Sulle ratsasõite ja vankrisõite eesti kohalike tõuhobustega Muhu saare vaheldusrikkas looduses.

Lastele ratsutuskäik platsil – ratsutamisjuht jalutab hobust platsil. M: +372 514 8667
E: tihusetalu@gmail.com

Muhu SUP board trip

Muhu SUP-laua matkad

SUP-laua rentimine päikeseloojangu matkadeks või muuks ajaks. Igaüks oskab seda teha pärast Imre juhendamist, kuidas sõita ohutult. 

Facebook Muhu Aerusurf

Ostrich Farm: Things to Do in Muhusi

Jaanalinnufarm

Sealt leiad: jaanalinnud, sebrad, punased kängurud, emud, alpakad, ponid, jänkud jt.

Kõiki neid linde ja loomi näed lähedalt, kuuled nende kohta põnevaid fakte ning saad neid pildistada ja filmida. Väike sissepääsu tasu. Väike sissepääsu tasu, M: 372 5034237