Keskkonnasõbralik retriit:
Linnumaja

MUhuSI Linnumaja on privaatne kahekohaline majake kööginurgaga ja kõigi vajalike mugavustega imeliseks puhkuseks Muhu Saarel 

MUhuSI Linnumaja on privaatne kahekohaline majake kööginurgaga ja kõigi vajalike mugavustega imeliseks puhkuseks Muhu saarel. See on ökoloogiliselt jätkusuutlikult ehitatud majake, kus on kasutatud ainult looduslikke materjale.

Meie eesmärk oli ehitada maja, mis jätaks oma eluea lõpus ainult kompostitavaid ja minimaalselt taaskasutatavaid materjale endast loodusesse maha. Elektrit toodetakse päikesepaneelide abil ja vesi tuleb meie enda toodetud elektrienergiaga toidetava pumba abil meie enda kaevust. Maja kõrval on privaatne komposteeritav tualett ja lisaks on peamajas vannituba koos WC-ga, mida sate kasutada.

Privaatne lõkkekoht asub maja lähedal südantsoojendava lõkke jaoks, samuti on väljas toolid ja laud, et chillida ja vaadata päikeseloojangut või loendamatuid tähti, võite nautida einet ja grilli kasutada.

Unustamatud elamused ootavad teid Muhu saarel: Mida teha Muhusis?

Eco-Friendly Retreat: The Birdhouse
Eco-Friendly Retreat: The Birdhouse
Eco-Friendly Retreat: The Birdhouse

Avastage päikesetuba: privaatne sissepääs, kööginurk ja imelised vaated

Päikesetuba asub peamaja 2. korrusel ja sinna pääseb treppi kasutades privaatse sissepääsu kaudu. Toas on oma kööginurk ja kraanikauss. Dušš ja WC asuvad eraldi esimesel korrusel. Vaata edasi: Päikesetuba